logo

CONTACT


Onze algemene contactgegevens vindt u rechts op deze pagina. Aarzel niet ons te contacteren indien u meer informatie wenst of  een offerte wilt aanvragen.

















Openingsuren van onze vestigingen


Betonijzerbuigcentrale Inter bvba

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 17.00u

Laden en lossen van 7.30u tot 16.00u


Marchand de fer Delrue sa

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 17.00u

Laden en lossen van 7.30u tot 16.00u


Metaalhandel Delrue nv

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 18.00u



Nieuwsbrief


Wenst u onze nieuwsbrief te ontvangen? Dat kan!  Stuur een mailtje  naar 

marketing@metaalhandel.be



Wegbeschrijving


Klik  op de vestiging om het plannetje te openen.


Betonijzerbuigcentrale Inter BVBA, Ichtegem


Marchand de Fer Delrue SA, Herseaux


Metaalhandel Delrue NV, Ichtegem




Verkoopsvoorwaarden 


Metaalhandel Delrue NV


Betonijzerbuigcentrale Inter BVBA


Marchand de Fer Delrue SA



Offertedienst Metaalhandel Delrue

Koen Verstraete: koen.verstraete@metaalhandel.be of 051/59 11 99


Offertedienst Betonijzerbuigcentrale Inter

betonijzer: Wouter Verlinde: wouter.verlinde@groupdelrue.be of 051/59 11 70

poutrellen: Jill David:  jill.david@groupdelrue.be of 051/59 11 72



Offertedienst Marchand de Fer

betonijzer: Marijn Knockaert: marijn.knockaert@groupdelrue.be of 056/39 31 02

poutrellen: Gilles Lesaffer: gilles.lesaffer@groupdelrue.be of  056/39 31 07



Betonijzerbuigcentrale Inter BVBA

Ringlaan 49

8480 Ichtegem

T +32 (0) 51 58 01 35

F +32 (0) 51 58 20 71

betonijzer@metaalhandel.be


Marchand de Fer Delrue SA

Rue Saint Roch 22

7712 Herseaux

T +32 (0) 56 39 31 00

F +32 (0) 56 48 05 38

marchand.de.fer@groupdelrue.be


Metaalhandel Delrue NV

Ringlaan 49

8480 Ichtegem

T +32 (0) 51 59 11 99

F +32 (0) 51 59 11 98

info@metaalhandel.be