logo

CONTACT

 

Onze algemene contactgegevens vindt u rechts op deze pagina. Aarzel niet ons te contacteren indien u meer informatie wenst of een offerte wilt aanvragen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Openingsuren van onze vestigingen

 

Betonijzerbuigcentrale Inter bvba

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 17.00u

Laden en lossen van 7.30u tot 16.00u

 

Marchand de fer Delrue sa

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 17.00u

Laden en lossen van 7.30u tot 16.00u

 

Metaalhandel Delrue nv

Maandag t.e.m. vrijdag van 7.30u tot 18.00u

 

 

Nieuwsbrief

 

Wenst u onze nieuwsbrief te ontvangen? Dat kan! Stuur een mailtje naar

marketing@metaalhandel.be

 

 

Wegbeschrijving

 

Klik op de vestiging om het plannetje te openen.

 

Betonijzerbuigcentrale Inter BVBA, Ichtegem

 

Marchand de Fer Delrue SA, Herseaux

 

Metaalhandel Delrue NV, Ichtegem

Offertedienst Metaalhandel Delrue

Koen Verstraete: koen.verstraete@metaalhandel.be of 051/59 11 99

 

Offertedienst Betonijzerbuigcentrale Inter

betonijzer: Wouter Verlinde: wouter.verlinde@metaalhandel.be of 051/59 11 70

poutrellen: Roland Vermeire: roland.vermeire@metaalhandel.be of 051/59 11 72

 

Offertedienst Marchand de Fer

betonijzer: Marijn Knockaert: marijn.knockaert@metaalhandel.be of 056/39 31 02

poutrellen: Gilles Lesaffer: gilles.lesaffer@metaalhandel.be of 056/39 31 07

 

 

Betonijzerbuigcentrale Inter BVBA

Ringlaan 49

8480 Ichtegem

T +32 (0) 51 58 01 35

F +32 (0) 51 58 20 71

betonijzer@metaalhandel.be

 

Marchand de Fer Delrue SA

Rue Saint Roch 22

7712 Herseaux

T +32 (0) 56 39 31 00

F +32 (0) 56 48 05 38

marchand.de.fer@metaalhandel.be

 

Metaalhandel Delrue NV

Ringlaan 49

8480 Ichtegem

T +32 (0) 51 59 11 99

F +32 (0) 51 59 11 98

info@metaalhandel.be